Sofer tir comunitate

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Anglia cautam soferi de tir pentru transportul si livrarea de produse alimentare pe comunitate

Responsabilitati:
- transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile Benelux, Franta si Germania;
- livrarea in conditii optime a produselor;

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara;
- licente ADR (transport marfa periculoasa);
- permis de conducere cat C+E;
- limba engleza: comunicativ;
- profesionalism;
Alte informații:
- Pragramul de munca este de 6 saptamani cu 1 saptamana acasa

BENEFICII OFERITE

- Cazarea: in tir;
- Transportul: asigurat;

Interviurile vor avea loc la Tirgu-Mures in 20 ianuarie 2015.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.