Found Accounting Department – engleza + franceza-Polonia

LISIECKI KADRY KONSULTACJE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru: un centru modern de found account pentru companii din întreaga lume.
Sunt oferite posturi la mai multe niveluri, in functie de nivelul experientei și sunt legate de analiza curentă financiară, contabilitate, raportare, control, evaluarea riscurilor și utilizarea instrumentelor de investiții menținând în același timp politica de securitate.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul contabilitate, finante sau antreprenoriat
- Binevazut finalizarea ACCA / CIMA / ACA / CPA
- Abilități analitice
- Detalii Respectul față
- Abilități de comunicare
- Lucrul în echipă
- Flexibilitate în orele aferente
- Capacitatea de a se adapta repede
- Foarte bună cunoaștere a limbii franceze
- Cunostinte bune de limba engleză

BENEFICII OFERITE

Acest lucru poate fi o oportunitate de a lucra cu pasiune într-un mediu internațional în cazul în care veți aprecia este entuziasmul, iar în schimb oferă un mediu confortabil.

LKK - sunt oameni cu experiență îndelungata - folosind cunoștințe practice și realizări științifice, putem ajuta clienții noștri îmbunătățirea calității și eficienței operațiunilor lor. Ne dorim să creștem, dezvoltându-ne tot mai mult, îmbunătățindu-ne in fiecare zi. . Companii de succes, pentru care am găsit angajați extrem de apreciati, am diagnosticat cu precizie sau resurse sau a mediului echipa antrenată, acestea sunt, de asemenea, succesele noastre.