Coordonator departament productie - Polonia

LKK

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Pregatirea planurilor de productie
• Responsabil pentru buna funcționare a departamentului de producție
• Cooperarea Cu departamentul R&D pentru testul de fabricatie,
• Organizarea locului de munca pentru muncitori (aprox. 5-10 persoane),
• Supravegherea documentatiei si pretului productiei,
• Supravegherea corectitudinii comenzilor clienților,
• Inițierea acțiunilor de imbunatatire a activitatii si optimizarea costurilor,
• Cooperarea stransa cu alte departamente ale companiei in realizarea productiei

CERINTE

• Studii superioare in domeniul chimiei (de preferinta chimia polimerilor)
• Min. 2 ani de experienta ca si coordinator de productie
• Cunostinte ale programurilor infromatice ajutatoare ( ex. SAP)
• Decidere si coerenta in functionare
• Foarte buna organizare de sine ai a echipei din subordine
• Abilitatea de a lucra sub presiune
• Cunostinte de limba engleza cel putin comunicativ
• Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

• Loc de munca stabil intr-o companie dinamica in crestere, cu o echipa internationala,
• Participarea la proiecte interesante, provocatoare,
• Pachet de beneficie atractiv,
• Ajutor in relocare,
• Atmosfera prietenoasa intr-un mediu de lucru profesional.

LKK este o agentie poloneza de recrutari care opereaza in intreaga lume. Scopul este acela de a gasi candidatul ideal astfel incat compania si candidatul sa se potriveasca ca doua jumatati perfecte de mar. Pentru mai multe informatii va rugam sa vizitati site-ul nostru: www.lkk.pl