Vanzator gestionar

SC SIMIVI SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- vanzare la casa (verificare numerar/evidenta rapoarte fiscale - Z etc)
- receptie marfa (Facturi/Nir/Avize/Retur etc)
- realimentarea rafturilor cu marfa
- recomandare promotii
- relationarea cu clientii
- coordoneaza si raspunde de intreaga activitate a magazinului
- administreaza si raspunde de gestiunea magazinului
- intocmirea documentaţiei in vederea participării la diverse licitatii publice
- estimarea necesarului de produse si pregatirea comenzilor pentru furnizori
- efectuarea si mentinerea curateniei si igienei in magazin

CERINTE

- comunicativ
- sociabil
- pasionat de domeniu (motoutilaje de top)
- dornic de a invata lucruri noi si de a se dezvolta profesional in cadrul firmei noastre
- spirit de vanzator
- simt tehnic (sa cunoasca calculatorul la un nivel elementar)
- rezistent la stres
- atentie distributiva
- sa locuiasca in proximitatea magazinului

BENEFICII OFERITE

- salarizarea se va negocia in functie de experienta
- pozitionare accesibila, centrala a punctului de lucru
- bonusari in functie de vanzarile magazinului
- implicarea in diverse evenimente organizate de catre noi va fi recompensata

Simivi Serv a fost infiintata in 2009, cu un rulaj mare in vanzari, in prezent activitatea noastra desfasurandu-se atat on-line cat si in showroom. Echipa noastra este formata din persoane responsabile, comunicative, serioase. Principalele marci pe care le reprezentam sunt: Husqvarna, Partner, Jonsered, Cifarelli, Stihl, Makita, Hitachi etc.