Vanzatoare - shopping mall Ploiesti

Vespira Plus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea si vanzarea produselor intr-un mod cat mai atractiv
- cunoasterea produselor in detaliu
- adaptarea prezentarii produselor in functie de nevoile si bugetul clientilor
- consilierea clientilor pentru o alegere corecta a produselor
- rapoarte zilnice de gestiune
- receptionarea produselor, aranjarea produselor pe rafturi
- verificarea stocurilor
- curatenie si ordine la locul de munca

CERINTE

- experienta si seriozitate
- abilitati de comunicare foarte bune
- prezenta agreabila, cu initiativa, dinamica si atitudine pozitiva
- vanzarea de produse si servicii catre clienti
- aspect fizic placut si ingrijit, nefumator
- sa locuiesti in Ploiesti (naveta nu este posibila)

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv si comision din vanzari la atingerea targetului.
Doar candidatii care corespund cerintelor vor fi contactati pentru interviu.

Compania este producatoare de dulciuri, din Prahova, oferim produse din cele mai bune ingrediente si ne adresam unei game variate de clienti.