Tinichigiu / Vopsitor

Arena Auto

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea lucrarilor de tinichigerie si respectiv vopsitorie in termenele normate si la calitatea strandardelor companiei la toate tipurile de autovehicule comercializate de Arena Auto cât si pentru alte tipuri de autovehicule;
- Identificarea pieselor necesare pentru repararea / remedierea avariilor mecanice si / sau de caroserie;

CERINTE

- Studii medii
- Serios, cinstit, organizat si responsabil;
- Orientat spre calitate si spre client;
- Cunostinte solide in domeniu
- Experienta in cadrul unui service multimarca reprezinta un avantaj;
- Calificare corespunzatoare
- Experienta anterioara in domeniu

BENEFICII OFERITE

• Salariu fix + bonus in functie de numarul orelor lucrate
• Posibilitatea de a performa intr-un mediu competitiv si de a creste profesional
• Instruire permanenta la standarde ridicate

S.C.Arena Auto S.R.L. este dealer şi reparator autorizat al mărcilor Toyota, Lexus si Citroën cu sediul în Ploieşti, str. Ştrandului, nr. 60, locaţie unde deţine showroom-uri si unitate service care respectă standardele de ultimă oră ale brandurilor reprezentate.

Compania este înfiinţată în anul 2000 şi a acumulat de-a lungul timpului o bogată experienţă în domeniile comercializării autovehiculelor, respectiv al servisării acestora.