TEHNICIAN SERVICE HORECA

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Efectuarea montajelor de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor/ echipamentelor;
• Intretinerea curenta si reparatii de echipamente conform instructiunilor producatorilor si a termenilor contractuali;
• Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele);

CERINTE

• Studii medii de specialitate, de preferinta electromecanica;
• Cunostinte tehnice in domeniile: mecanica, instalatii electrice, industrie HoReCa;
• Cunostinte de operare PC;
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida;
• Orientare catre client;
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Capacitate de a lucra individual si in echipa;
• Rezistenta la stres;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• tichete de masa, cadou, telefon de serviciu, echipament, laptop, scule si unelte, masina de serviciu.

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier