Tamplar PAL

Graphite Comserv SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane cu calificare de tamplar, experienta in montarea mobilierului si tapiterii. Permis de conducere categoria B constituie un avantaj
- Transportul produselor de la depozit/magazin la domiciliul clientilor, manipularea si montarea mobilierului conform specificatiilor tehnice.
- Acorda atentie sporita cerintelor clientilor si raspund de intergitatea produselor transportate si montate.
- Asigurarea unui montaj de calitate conform specificatiilor produsului.
- Realizarea mobilierului corp
- Lucrul pe utilaje specifice productiei de mobilier
- Realizarea de mobilier tapitat

CERINTE

- Bune abilitati si deprinderi in montarea mobilierului
- Experienta minim 2 ani in domeniu
- Sa se poata adapta diverselor activitati de productie si montaj
- Atent la detalii, cu simt de raspudere
- Cunostinte teoretice si deprinderi in montarea, fabricarea si rectificarea mobilierului din pal melaminat
- Muncitor necalificat dispus sa deprinda meseria de tamplar sau tapiter

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.
- Bonusuri pentru performanta
- Transport de si la fabrica
- Cursuri de specializare
- Posibilitatea de promovare

Mobella este unul dintre cei mai importanți producători de mobilier personalizat. Constituim un colectiv de aprox 60 de angajati si oferim consultanță, vânzare și servicii post-vânzare pentru crearea de mobilier rezidential, office si commercial. Spatiile de productie sunt localizate în Ploiești si Plopeni iar showroom-urile noastre sunt în Ploiești și București.