Stivuitorist

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Detalii firma :
Firma de confectiil metalice, producatoare de piese si subansamble pentru masini industriale de ridicat din Ploiesti.
Suntem stabili si seriosi.
Angajam STIVUITORIST in urmatoarele conditii:

CERINTE

Candidatul ideal
Studii medii,
Atestat de calificare ca stivuitorist,
Experiența în muncă minim un an,
Disponibilitatea de a lucra în schimburi,
Capacitate de lucru în echipă,
Abilități de comunicare.

BENEFICII OFERITE

Salariul se discuta la interviu, in functie de experienta, pregatire si indemanare.
Bonuri de masa de 15 lei,
Prima anuala,
Bonusuri ( de performanta, aniversare etc),
Program de lucru 8 ore , 2 schimburi , de luni pana vineri.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.