Stivuitorist

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Descarcare/ incarcare marfa ;
• Stivuire/depozitare marfa ;
• Receptia cantitativa si calitativa a produselor;
• Aranjare produse in depozit, alimentare rafturi;
• Pregatire comenzi conform documentelor de livrare;
• Manipulare si inventariere marfa ;
• Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca si masurile de aplicare a acestora.

CERINTE

• Studii medii tehnice ;
• Experienta de lucru pe stivuitor minim 1 an ;
• Atestat ISCIR vizat la zi;
• Indemanare si spirit practice;
• Acuitate vizuala si auditiva conform legii ;
• Abilitati numerice;
• Persoana disciplinata;
• Spirit de echipa..

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila ;
• Tichete de masa;
• Tichete cadou de sarbatori;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier