STANTATOR

Mayr Melnhof Packaging Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajuta la reglarea masinii in momentul inceperii unei noi comenzi
Supravegheaza permanent bunul mers al masinii.
Verifica permanent calitatea procesului de stantare,laminare,hot foil in timpul tirajului
Isi insuseste si respecta dispozitiile sefului ierarhic superior care tin de buna organizare si functionare a productiei.
Mentinerea utilajului in conditii bune de functionare
Respecta programul de intretinere si curatenie aferent utilajului
Respecta si urmareste cu atentie informatiile inscrise in Dosarul de Comanda.
Asigura evacuarea deseurilor provenite in procesul de productie al utilajelor pe care deserveste.

CERINTE

• Acuitate vizuală foarte bună
• Spirit de observatie
• Dexteritate
• Ordonat, atenţie la detalii
• Comunicare şi cooperare în cadrul echipei din care face parte cât şi cu ceilalţi participanţi la procesul de producţie
• Capacitatea de identificare si solutionare a problemelor din procesul de productie de care este direct raspunzator
• Capacitatea de a lucra in schimburi si suplimentar atunci cind este necesar

BENEFICII OFERITE

BONURI DE MASA

DESCRIEREA FIRMEI

Fabricarea ambalajelor din hartie si carton