Specialist ofertare

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Elaboreaza in termen ofertele tehnice, inclusiv documentele suport;
• Ofera consultanta tehnica echipei de vanzari ;
• Asigura suport tehnic in derularea proiectelor.

CERINTE

• Atentie la detalii;
• Experienta in ofertare de echipament /mobilier frigorific este un avantaj
• Capacitate de organizare
• Cunostinte de limba engleza mediu spre avansat
• Cunostinte avansate de MS Office si experienta de lucru intr-un sistem ERP
• Studii superioare – constituie avantaj studiile tehnice
• Capacitate de lucru orientata spre respectarea termenelor limita si spre rezultat
• Sociabilitate, capacitate de lucru in echipa, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

• Lucrul intr-un mediu profesionist, intr-o companie serioasa, stabila ;
• Tichete de masa si tichete cadou de sarbatori;

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier