Sofer distributie cu experienta pe masini de 3,5 tone

SC ROGRI IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- asigura activitatea de livrare a marfii de la depozitul zonal catre clientii firmei si raspunde de marfa preluata spre livrare;
- incaseaza contravaloarea marfii livrate (bani sau instrumente de plata, conform contractelor dintre parti);
- se implica in activitatea depozitului zonal , participa la incarcarea si descarcarea marfii in si din masina siparticipa la activitatea de manipulare produse in depozit .

CERINTE

studii generale/ medii;
- permis de conducere cu experienta in distributie marfa;
- disponibilitate de deplasare pe raza mai multor judete din zona punctului de lucru;

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- conditii de lucru avantajoase;

SC ROGRI IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2005 si are ca principal domeniu de activitate importul si distributia de ambalaje prin magazinele online proprii.