Sef serviciu mentenanta

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma din Ploiesti din domeniul constructiilor de masini, producatoare de piese pentru masini industriale grele

ATRIBUTII:
• Organizeaza şi coordoneaza activitatile de intretinere si reparatii masini;
• Asigura impreuna cu echipa pe care o coordoneaza functionarea masinilor, identifica si rezolva problemele tehnice care apar in procesul de productie;
• Raspunde de folosirea completa a capacitatilor de productie, utilizarea cu randament maxim a utilajelor, masinilor si instalatiilor, prevenirea si eliminarea intreruperilor sau deficientelor in functionarea acestora.

CERINTE

Studii: medii sau superioare, profil tehnic (lacatus mentenanta cu scoala de maistri, ingineri mecanici etc)
Experienta in departamentul de intretinere minim 3 ani,
Experienta pe un post de conducere : minim 3 ani.

BENEFICII OFERITE

Salariul si altte beneficii se negociaza la interviu in functie de experienta si disponibilitate.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.