SEF SECTIE PRODUCTIE

Foloe Exim

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planifica, organizeaza si supravegheaza activitatea de productie;
- Primeste comenzile si programeaza realizarea acestora conform cerintelor;
- Organizeaza si instruieste personalul din subordine.
- Planificarea productiei, stabilirea retetelor si calculul acestora,
- Intocmirea rapoartelor de productie,- Urmarirea si controlul calitatii productiei realizate,- Analiza stocurilor de materii prime si materiale,

CERINTE

- Studii superioare de specialitate in industria alimentara
- Experienta in domeniul alimentar de cel putin 5 ani;
- Experinta in coordonarea unei echipe de muncitori de cel putin 3 ani;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Permis de conducere cat.B.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv + tichete de masa;
-posibilitati de crestere profesionala rapida;
-masina de serviciu + transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

Producerea de materii prime pentru patiserii si cofetarii.