Sef sectie uzinaj

Matache Carmen Elena

Job expirat

RESPONSABILITATI

ATRIBUTII:
Coordoneaza activitatea sectiei de masini CNC,
Raspunde de bunul mers al fluxului tehnologic corespunzator,
Verifica acuratetea produselor finite,
Intervine in orice aspect care impune remedierea situatiilor neconcordante,
Realizaza mentenanta acestor masini,
Se ocupa de programarea si buna functionare a frezelor CNC.

Disponibilitate de a lucra in schimburi.

DESCRIERE FIRMA :
Firma din Ploiesti, ce produce piese pentru masini si utilaje grele.

CERINTE

Studii – minim liceul, profil tehnic,
Calificat in meseria de prelucrator prin aschiere (strungar, frezor etc.),
Experienta pe masini CNC – minim 3 ani,
Cunostinte bune de desen tehnic (interpretare desen),
Cunostinte programare si intretinere masini CNC,
Experienta pe un post de coordonare sau raspundere - minim 1 an,
Experienta pe un post similar- constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariul 1800-2600 lei,(se va decide in functie de experienta si pregatire),
Tichete de masa, in valoare de 15 lei,
Prima anuala,
Alte beneficii si bonusuri (de performanta, aniversare etc)
Program de lucru 8 ore, de luni pana vineri, sambata optional.

Firma de recrutare si plasare a fortei de munca. Intermediere si consiliere profesionala.