Sef productie - geam termoizolant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o firma cu o indelungata experienta in domeniul productiei de geam termoizolant, cu sediul in Ploiesti. Clientii nostri sunt clienti de top din Romania dar si Europa. Tinem mult la calitatea produselor noastre si atunci cand ne cautam un nou coleg suntem atenti nu numai la experienta sa dar si la atitudinea sa fata de profesie. Daca te regasesti in descrierea noastra te asteptam sa ne cunoastem.
- coordoneaza si indruma activitatea personalului din subordine in conformitate cu planul de productie,

- stabileste ordinea de urgenta a lucrarilor si dispune personalului din subordine executarea lor la timp,

-vizeaza Fisele de Umarire in dreptul operatiilor efectuate de catre formatiile din subordine,

-verificarea stocului curent de materiale tehnologice consumabile si anuntarea managerului de productie privind epuizarea stocurilor,

-raspunde de respectarea tehnologiilor de fabricatie si a planurilor calitatii,

-raspunde de incadrarea in termenele de livrare a produselor realizate,

-raspunde de pontarea corecta si la timp a personalului din subordine,

- indeplineste orice sarcini date de catre Managerul de productie,

CERINTE

-studii medii sau superioare in domeniul tehnic,
-experienta in coordonarea unei echipe – minim 2 ani,
- experienta intr-o firma de productie a geamului termopan- constituie avantaj,
-cunostinte de desen tehnic,
- cunostinte de intretinere si mentenanta masini industriale si CNC – constituie avantaj,
-persoana organizata, ordonata,
- persuasiune , asertivitate.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonusuri
- alte beneficii ( se discuta la interviu )