Sef de schimb - confectii metalice

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma cu traditie din Ploiesti cu DOMENIUL DE ACTIVITATE: confectii metalice, piese si subansamble pentru masini grele.

CERINTE

CERINTE :
Studii tehnice ( minim liceu )
Experienta relevanta ca lacatus sau sudor sau alta pozitie in domeniul CONFECTIILOR metalice, in sectia de prelucrari mecanice sau de sudura.
Experienta pe un post de coordonare – minim 2 ani,
Desen tehnic – nivel avansat- obligatoriu.
Disponibil sa lucreze in schimburi.

BENEFICII OFERITE

Salariu decent, raportat la experienta acumulata, se va discuta la interviu.
Tichete de masa de 15 lei.
Diverse prime.
Alte avantaje.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.