Sef atelier uzinaj

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DOMENIUL DE ACTIVITATE: confectii metalice.
Dotari sectie : Sectie noua cu dotari moderne si conditii optime de lucru; masini de frezat, strunjit, gaurit, debitat- cu comanda numerica.

CERINTE

CERINTE :
Studii tehnice- minim liceu
Experienta relevanta pe masini de uzinaj,
Experienta pe un post de coordonare – minim 2 ani,
Desen tehnic – nivel avansat- obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Salariu decent( negociat la interviu in functie de experienta), tichete de masa, diferite prime.
Se lucreaza in doua schimburi.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.