Secretara

CASH CONTROL MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificare, organizarea si evidenta agendei directorului general;
Gestionarea si administrarea diverselor informatii si documente ale firmei;
Asigurarea suportului administrativ pentru toate departamentele firmei;
Elaborarea si redactarea corespondentei de afaceri precum si a documentelor;
Asistarea directorului general in desfasurarea activitatii si in proiectele pe care acesta le intreprinde;
Primirea, inregistrarea si repartizarea corespondentei in interiorul organizatiei;
Expedierea corespondentei la destinatari, pastrarea evidentei acestora;
Asigurarea legaturilor telefonice in interiorul si exteriorul organizatiei;
Realizarea altor sarcini la solicitarea superiorului ierarhic sau altor persoane stabilite.

CERINTE

Educatie, ordonat, bun comunicator, abilitati de operare PC, disciplinat, orientat catre performanta, gata sa ajute pe altii.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca, salariu motivat, bonus de performanta, POSIBILITATI REALE DE DEZVOLTARE PERSONALA SI PROMOVARE.

Cash Control Management este companie de business management si outsourcing pentru anumite functiuni externalizate de organizatiile partenere.Raspunzand nevoilor clientilor, Compania este organizata divizionar si departamental, conditie care ofera personalului nostru un mediu de lucru functional. Declaratiile noastre politice sunt centrate pe calitatea resursei umane si pe satisfactia clientilor nostri.