Reprezentant vanzari D2D OrangeTV

Orange Romsat

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea serviciilor OrangeTV la domiciliul clientilor.
- Atragerea potentialilor clienti;
- Evidentierea beneficiilor serviciilor si prezentarea lor;
- Mentinerea si promovarea imaginii companiei si a produselor existente;
- Indeplinirea obiectivelor si targetelor specifice;
- Acopera in permanenta si eficient zona alocata conform programului de rute zilnice

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, dinamism;
- Persoane sociabile si responsabile;
- Foarte bune abilitati de vanzare;
- Atitudine prietenoasa;
- Experienta – minim 1 an in activare D2D / Vanzari Call Center / FMCG - reprezinta un avantaj;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
Pachet salarial fix motivant;
Bonusuri in functie de realizari;
Sansa de a construi o cariera in vanzari, intr-un mediu tanar si dinamic;
Programe de dezvoltare personala, traininguri;
Masina serviciu alocata / echipa;

Compania este partener al operatorului Orange Romania si isi dezvolta departamentele de vanzari directe, D2D si instalari de antene DTH OrangeTV.