Reprezentant Vanzari / Contabilitate primara

BEST WEB LED SHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile angajatului dupa ce capata experienta necesara, vor fi din urmatoarea lista de mai jos:
- preia comenzi telefonice
- transmite comenzi catre o parte din furnizori
- raspunde la cererile de oferta in format electronic
- intocmeste facturi
- intocmeste AWB-uri si borderouri de livrare pentru curier
- opereaza receptiile de la furnizori (contabilitate primara)
- organizeaza in dosare documentele emise si receptionate
- urmareste livrarile si incasarile

CERINTE

Candidatul ideal se prezinta in felul urmator:
- are o experienta de peste 2 ani pe o pozitie similara in cadrul unui magazin online
- are o experienta de peste 2 ani in vanzari sau in relatii directe cu clientul final
- are experienta si cunostiinte in domeniul materialelor electrice
- are initiativa, spirit de echipa si o atitudine proactiva
- este punctual, eficient si bine organizat
- etica si onestitatea sunt printre principiile lui de baza
- isi doreste o dezvoltare profesionala si materiala, bazata pe rezultate

BENEFICII OFERITE

Angajatul va avea parte de urmatoarele beneficii:
- salariu negociat platit lunar
- al 13-lea salariu (bonus anual)
- prima de Paste si de Craciun
- bonus lunar in functie de perfomanta
- dupa caz, decontare transport sau combustibil
- 21 de zile de concediu pe an
- majorarea salariului din 6 in 6 luni in functie de performate si evolutie
- bonus pentru fiecare angajat recomandat

Suntem o echipa tanara, energica si cu o experienta de peste 8 ani in domeniul materialelor electrice si in special al produselor de iluminat cu LED.
Solutiile de iluminat pe care le oferim raspund necesitatii pentru o iluminare cat mai puternica dar in acelasi timp cu un consum de energie cat mai mic. Pe langa acestea, corpurile de iluminat cu LED pot avea cu usurinta forme ingenioase si elegante in comparatie cu solutiile clasice de iluminat.
Pentru noi este o prioritate sa multumim fiecare client in parte, astfel ca magazinul online este adresat oricarui client, indiferent de coltul tarii in care se afla, oferind o gama diversificata de solutii prin cele peste 2000 produse cu LED diferite.
Acest proiect l-am inceput in urma cu cateva luni iar rezultatele obtinute pana acum sunt peste asteptari, fapt pentru care ne dorim sa ne dezvoltam si mai mult si de aceea avem nevoie de tine in echipa noastra.