Reprezentant Vanzari (Call Center)

BEST WEB LED SHOP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile angajatului dupa ce capata experienta necesara, sunt urmatoarele:
- preia comenzile telefonice
- raspunde la cererile de oferta
- trimite comenzile catre furnizori
- intocmeste facturile
- intocmeste AWB-uri si borderouri de livrare
- opereaza receptiile de la furnizori (contabilitate primara)
- urmareste livrarile si incasarile

CERINTE

Candidatul ideal se prezinta in felul urmator:
- are o experienta de peste 2 ani pe o pozitie similara in cadrul unui magazin online
- are o experienta de peste 2 ani in vanzari sau in relatii directe cu clientul final
- are initiativa, spirit de echipa si o atitudine proactiva
- este punctual, eficient si bine organizat
- etica si onestitatea sunt printre principiile lui de baza
- isi doreste o dezvoltare profesionala si materiala, bazata pe rezultate

BENEFICII OFERITE

Angajatul va avea parte de urmatoarele beneficii:
- salariu negociat platit lunar in ziua stabilita
- al 13-lea salariu (bonus anual)
- prima de Paste si de Craciun
- bonus lunar in functie de perfomanta
- dupa caz, decontare transport sau combustibil
- apa, cafea
- 21 de zile de concediu pe an
- majorarea salariului din 6 in 6 luni in functie de performate si evolutie
- angajare pe perioada nedeterminata