Pregatitor si confectioner cataloage mostre

Media 6 Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea ce urmeaza a fi desfasurata de catre dvs. consta in asamblarea, montarea, lipirea meselor de par artificial in cataloage de prezentare sau frontoane folosite ca mostre pentru vopselele de par.
Candidatul ideal: persoana serioasa, responsabila, atenta, distingerea foarte usoara a culorilor, rapiditate.

CERINTE

fara experienta

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

MEDIA 6 ROMANIA este o societate franceza, membra a grupului multinational MEDIA6, existenta pe piata romaneasca din anul 2007.

Domeniul de activitate al companiei este mostrarea pentru diverse produse cosmetice, printre activitatile principale numarandu-se asamblarea cataloagelor folosite in vederea prezentarii vopselelor de par in magazine sau in saloanele de specialitate, precum si manufacturarea paletelor de prezentare a lacurilor de unghii.

Printre cei mai importanti si cunoscuti clienti ai companiei se numara L'Oreal, Garnier si Henkel.