Personal Curatenie Depozitul Logistic Billa Brazi

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea de servicii de curatenie
Intretinerea curateniei in spatiile deservite de la depozitul logistic Billa Brazi
- asigură curăţenia în exteriorul şi interiorul sediului adminstrativ, şterge şi aspiră praful, spală pardoselile cu apă şi detergent, spală faianţa, curăţă şi dezinfectează grupurile sanitare, colectează gunoiul, alimentează cu consumabile grupurile sanitare, spală geamurile oridecâteori este nevoie

CERINTE

- experienta in activitati de curatenie
- abilitati de organizare
- dexteritate manuala
- corectitudine
- seriozitate
- capacitate de efort
- experienta pe o pozitie similara, poate consitui avantaj

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.