OPERATOR MASINA DE AMBALAT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Programează maşinile de ambalat;
 Pregăteşte maşina (film, formare, data, funcţionalitate);
 Calibrează maşinile;
 Testează produsul;
 Supraveghează maşinile de ambalat pe timpul procesului de ambalare;
 Intervine asupra maşinii in timpul procesului de ambalare;
 Reseteaza masinile de ambalare la schimbarea produsului;
 Supraveghează echipa de operatori ambalare;
 Pastreaza legatura cu echipa de mecanici care asigurara service-ului maşinilor de ambalare;
 Schimba rolele de film la terminarea lor ;
 Verifica datele imprimate pe pungi ;
 Asigura curatarea masinilor de ambalat la schimbarea de produs si la curatenia generala;
 Verifica munca efectuata de ambalatoare (asezarea pungilor in baxuri, etc);
 Are responsabilitate directa pentru respectarea si aplicarea procedurilor de lucru;

CERINTE

Disponibilitate pentru program in ture;
Experenta in domeniul alimentar de minim 1 an;
Studii medii sau scoala profesionala in domeniul industriei alimentare;
Experienta pe masina de ambalae
Abilitati bune de comunicare;
Spiri de echipa;
Indemanare;
Disponibil pentru program de lucru in ture;

BENEFICII OFERITE

Tichete de masa.
Posibilitate de dezvoltare profesionala.

Activitatea se desfasoara la fabrica din loc. Filipesti de Padure, jud. Prahova.