OPERATOR MASINA AMBALAT

Golden Foods Snacks SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Programează maşina;
 Pregăteşte maşina (film, formare, data, funcţionalitate);
 Calibrează maşinile;
 Testează produsul;
 Supraveghează maşinile de ambalat pe timpul procesului de ambalare;
 Intervine asupra maşinii in timpul procesului de ambalare;
 Reseteaza masinile de ambalare la schimba produsului;
 Supraveghează echipa de operatori ambalare;
 Asigurarea service-ului maşinilor de ambalare;
 Schimbarea rolelor de film la terminarea lor ;
 Verificarea datei imprimate pe pungi ;
 Schimbarea rolelor de banda promotionala la terminarea lor;
 Asigura curatarea masinilor de ambalat la schimbarea de produs si la curatenia generala;
 Verificarea muncii efectuate de ambalatoare (asezarea pungilor in baxuri)
 Schimba piesele uzate;
 Curata filtrele de ulei si sistemele de vacuum;

CERINTE

- experienta in domeniu minim 6 luni;
- spririt practic;
- atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

Se asigura transportul,

Golden Foods este un grup de 3 companii, active in 3 tari: Romania, Grecia si Ucraina. In total, avem peste 1000 de angajati si suntem prezenti in toate lanturile de magazine nationale si internationale. Producem, ambalam si distribuim in regiune o mare diversitate de produse, din 8 categorii diferite: Alune traditionale/ Arahide/ Alune nobile, Seminte, Fructe deshidratate, Pufuleti, Chipsuri din cartofi, Snacks-uri din porumb, Snacks-uri din paine, Fructe de mare uscate. Avem o grija permanenta pentru calitate si gust!