Operator facturare

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Verificarea ofertelor de pret pentru piese si servicii si emiterea facturilor;
• Intocmire facturi externe;
• Intocmire periodica diverse centralizatoare, (pe clienti, pentru prestari servicii DAAS,pentru piese oferite in garantie, etc);
• Inregistare rapoarte service tehnicieni;
• Inregistrare contracte de punere in functiune pentru magazinele retail;

CERINTE

Experienta de min. 1 an pe un post similar;
- Studii medii finalizate prin examen de bacalaureat;
- Abilitati si viteza operare PC;
- Cunostinte operare Microsoft Excel / Word / Outlook;
- Atentie distributiva;
- Experienta in lucrul cu un ERP (in special Microsoft Axapta / Navision) reprezinta un avantaj semnificativ;
- Cunoasterea lb. engleze la un nivel mediu reprezinta un avantaj;
- Domiciliu stabil in Mun. Ploiesti;

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- tichete cadou.

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial