Oferta de munca Olanda/Belgia

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB4LIFE vine in ajutorul cunoscatorilor de limba engleza cu o gama extinsa de oferte de munca. Lucram de mai bine de un an cu partenerii nostri din Olanda si Begia si putem afirma cu mandrie plasarea cu succes a peste 100 de candidati.

Pozitiile disponibile in urmatoarele domenii:

CONSTRUCTIILOR
SERVICE AUTO
INDUSTRIEI
LOGISTICA & TRANSPORT
ALIMENTARA (PROCESAREA CARNII)

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu: A2 – B1;
Experienta pe un post similar +2ani;
Permis auto + masina proprie – constituie avantaj;

BENEFICII OFERITE

Salariul lunar net incepe de la 1600€ + posibilitatea orelor suplimentare platite + sporuri (experienta vasta in domeniu si un nivel bun la limba engleza pot duce la marirea ofertei salariale);
Oportunitatea efectuarii de ore suplimentare si implicit cresterea venitului;
Contract de munca semnat si declarat in Olanda/Belgia cu angajatorul pe o perioada nedeterminata;
Cazare asigurata;
Asigurare Medicala – asigurata de catre angajator;

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.