Montator Subansamble

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Montatorul subansamble va participa la procesul de productie, fiind direct responsabil de calitatea si cantitatea productiei realizate.
• Executarea in timp si la calitatea ceruta a operatiunilor procesul de fabricatie de la postul de lucru pe care il ocupa, in vederea atingerii tintelor zilnice in conformitate cu planul de productie;
• Completarea corecta si completa a rapoartelor de productie aplicabile zonei de lucru;
• Insusirea si respectarea standardelor de operare aplicabile postului de lucru pe care il ocupa si standardelor de calitate aplicabile produsului si procesului de productie.

CERINTE

• Minim absolvent de scoala profesionala/invatamant obligatoriu de 10 clase – absolvirea liceului cu bacalaureat reprezinta avantaj;
• Disponibilitate de lucru in schimburi;
• Seriozitate si disponibilitate de invatare;
• Fara cazier judiciar;
• Experienta in domeniu constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial in linie cu cerintel pietei;
• Transport gatuit;
• Tichete de masa;
• Plata orelor suplimentare si de noapte;
• Bonusuri de performanta
• Bonus de prezenta;
• Prime de sarbatori;
• Alte beneficii .