Mecanic motoare 4 timpi; 2 timpi: motosape, motoferastraie, pompe

Ileana Doina Olga

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Respectarea standardelor pentru procese, mijloace de productie si mijloace de verificare;
•Efectuarea activitatilor de reparatie a utilajelor sosite in service.
•Completarea informatiilor legate de mentenanta in documentele aferente;
•Urmarirea pieselor de schimb;
•Interventia la masini si inlaturarea defectelor;
•Incardrarea in timpii de service dati de producator

CERINTE

•Operare PC, MS Office
•Organizat; capabil sa lucreze in conditii de stres
•Experienta in domeniul mecanic/electromecanic minim 1 an;
•Experienta in service si reparatii masini;
•Experienta actionari mecanice si electromecanice;
•Cunostinte desen tehnic si scheme electrice;
•Personalitate organizata si spontana;
•Mod de lucru structurat;
•Capacitatea de a lucra intr-o echipa globala;
•Capacitatea de comunicare foarte buna;
•Initiativa proprie.

BENEFICII OFERITE

•Salariu atractiv, comisionat in functie de timpul de lucru si volum
•Tichete de masa;
•Masa de pranz asigurata;
•Transportul asigurat;
•Mediu de lucru profesionist
•Stagii specializare.
•Avantajul de a lucra intr-un mediu profesionist si modern;

Firma intrata pe piata utilaje agricole de gradinarit de 2 ani.
www.magaziagradinarului.ro.