Mecanic auto

BOGMAN TOTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Calificare in domeniul mecanic auto - conditie obligatorie;
- Experienta in operatiuni de mecanica auto pe mai multe marci de masini - minim 4;
- Cunostinte tehnice de mecanica la nivel aprofundat;
- Seriozitate, ordonat, responsabil, atentie distributiva;
- Spirit de echipa;
- Capacitate de a lucra cu termene limita;
- Carnet de conducere cat. B

Vor fi selectati doar candidatii ce intrunesc conditiile mai sus mentionate.

CERINTE

-Executa reparatii si intretinere auto de mecanica pentru diferite marci de automobile pe baza comenzilor de reparatie
-Identifica defectele autovehiculelor clientilor si cauzele acestora
-Foloseste si intretine corespunzator sculele, echipamentul si aparatura din dotare
-Efectueaza diagnoze auto
-Revizii si intretineri curente
-Respecta normele de disciplina, ordine interioara si de protectie a muncii.

Bogman Total este o societate cu o experienta de peste 10 ani in import, comercializare, distributie piese de schimb cat si servicii profesionale de reparatii pentru toate marcile auto, avand ca obiect principal de activitate intretinerea si repararea autoturismelor.