MANAGER PROIECT

S.C. AMAKRON S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

AMAKRON - EXECUTIV SEARCH

Recrutam pentru partenerul nostru, o companie multinationala care realizează mașini speciale pentru linii de producție .

Coordonează resursele necesare pentru managementul optim al proiectului în termeni de timp, cost, calitate și satisfacția clienților de la preluarea comenzii pana la livrarea catre client.
• Intocmirea dosarului tehnic și a bugetului
• Pregătirea de referință a proiectului tehnic (Nomenclatorul de articole, Scheme electrice / pneumatice, Programul de automatizari)
• Estimare a costurilor și a timpului necesar fabricarii acestui echipament
• Optimizarea și validarea bugetelor
• Pregătirea documentatiei pentru calitatea
• Coordonarea diferitelor servicii interne și externe implicate în realizarea echipamentului.
• Urmarirea bugetelor si a planificarilor
• Oferirea de suport diferitelor echipe interne și externe
• Centralizarea informatiilor legate de proiect

CERINTE

• Studii superioare tehnice: inginerie mecanica, sudura mecanică
• Cunoștințe din domeniul mecanic / electric / automatizare
• Experienta pe un post similar minim 3 ani
• Expertiza in: analiza necesitatilor, evaluarea rentabilității proiectului, redactare fise tehnice, elaborarea ofertelor comerciale
• Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat
• Limba Franceza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant
• Posibiltati de dezvoltare

AMAKRON® - companie specializata în recrutare, selecție și evaluare de personal

www.amakron.ro