Manager / Inspector Resurse Umane

Cash Control Management SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recruteaza, asigura insertia, adaptarea si fidelizarea personalului
- Implementeaza politicile companiei in domeniul HR, planifica si organizeaza activitatile compartimentului
- Realizeaza MRU conform legii
- Raporteaza Directorului general

CERINTE

- Cunoaste legislatia muncii si legislatia conexa aplicabila, se tine la curent cu toate modificarile legislative in domeniu si asigura adaptarea activitatii la fluxurile legislative cu impact in MRU
- Desfasoara activitatile MRU de la angajare si pana la concedirea personalului
- Raspunde de salarizarea personalului conform normelor interne
- Previne, mediaza si/sau aplaneaza orice situatie HR potential daunatoare societatii
- Evalueaza personalul
- Intreprinde actiunile necesare pentru cresterea atasamentului fata de valorile organizatiei, se implica activ si permanent in valorizarea culturii organizationale si imbunatatirea perceptiei personalului fara de disciplina si stabilitatea locurilor de munca.

BENEFICII OFERITE

- salariu deosebit
- bonuri de masa
- mediu de lucru modern
- stabilitate si posibilitate de promovare profesionala

Grup de firme avand ca obiect de activitate productia, prestarea serviciilor cu adaos de inteligenta si medicina umana.