Lucrator comercial ambalaje (pentru depozitul BILLA BRAZI)

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este direct raspunzator de ambalajele predate la furnizori conform proceselor verbale operate de receptioneri;
- Se asigura ca procesele verbale de retur de ambalaje corespund cu procesele verbale in original ca numar de ambalaje si cod de ambalaje;
- Verifica sigiliile camioanelor care vin cu retur de ambalaje din filiale;
- Numara ambalajele care vin retur din filiale pentru a fii conform avizelor de intrare marfa; in cazul in care exista diferente, anunta seful ierarhic;
- La sfarsitul zilei preda documentele de ambalaje din ziua respectiva sefului ierarhic superior;
- Sorteaza ambalajele in functie de grupele de marfa:
- paleti (Euro, Chep – albastri, Non Euro, paleti deteriorati, deseuri lemn);
- navete bere in functie de sortimente;
- navete de plastic in functie de sortimente;

CERINTE

- Studii medii;
- Cunostinte de operare PC si abilitati numerice;
- Experienta in domeniu;
- Rezistenta la stres;
- Atentie distributiva

BENEFICII OFERITE

- constiinciozitate, corectitudine;
- lucreaza bine sub presiune, este flexibil si prezinta dedicatie;
- este dispus sa lucreze in ture
- studii medii finalizate;
- experiență profesională într-o poziție similară reprezinta un avantaj;

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.