Lucrator comercial la statie distributie carburant

Vantom Product Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitatea de vanzare combustibil / produse din magazin si oferire de servicii clientilor;
- Activitatea de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere);
-Impreuna cu toti angajatii din statie, gestioneaza solidar stocul de marfa si bunurile materiale ( gestiune comuna )
- Mentine curatenia din statia de distributie carburanti;
- Mentine relatiile cu clientii

CERINTE

- Studii medii;
- Atitudine orientata catre client si bune capacitati de comunicare;
- Disponibilitate de lucru in ture, inclusiv de noapte

Constituie avantaj:
Experienta in gestiune sau similar , cunostintele de operare PC .

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Bonuri de masa
Sporuri

Locul de munca este siutuat la iesirea din Ploiesti in directia Buzau , intersectie centura cu strada Strandului ,statie distributie carburant Petrom

DESCRIEREA FIRMEI

Statie distributie carburant