Lacatus mecanic in fabrica de geam termoizolant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fabrica de geam termoizolant, din Ploiesti, angajeaza in conditii deosebit de avantajoase lacatusi cu experienta.
Sa isi insuseasca atributiile specifice liniei de asamblare geamuri
Sa intretina masina in stare buna de functioinare

CERINTE

Minim 10 clase, profesionala profil tehnic ( lacatus mecanic, sculer , strungar, sudor etc)

Aptitudini/ Experienta specifice:
- tehnice si practice (indemanare, cunostinte legate de lacatuserie si alte meserii de aceeasi natura),
Experienta in productie –minim 2 ani,
Experienta ca lacatus mecanic,
Experienta in tamplarie sau geam termoizolant – constituie avantaj,
Atentie la detalii,
Indemanare, perseverenta.

Disponibilitate pentru lucrul in schimburi, dupa finalizarea perioadei de proba.

BENEFICII OFERITE

Venit net lunar: de la 2300 lei net;
Posibilitate de alte sporuri si bonusuri;
Program de lucru: L - V ;8 ore / 2 schimburi,
Conditii bune de lucru;
Instruire teoretica si practica la locul de munca;
Un loc de munca stabil si calificare la locul de munca.