Lacatus mecanic

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma din Ploiesti specializata in confectii metalice - piese si subansamble pentru masini industriale- angajeaza 2 lacatusi in urmatoarele conditii:

CERINTE

Experienta ca lacatus mecanic in domeniul confectiilor metalice minim 3 ani
Persoana cu indemanari tehnice ,
Capabil sa lucreze dupa desen tehnic.

BENEFICII OFERITE

- Salariul se discuta la interviu, in functie de experienta, pregatire si indemanare.
- Bonuri de masa de 15 lei,
- Prima anuala,
- Bonusuri ( de performanta, aniversare etc),
- Program de lucru 8 ore , 2 schimburi , de luni pana vineri.

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.