LACATUS MECANIC

BUPAR UNION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
-Confecţioneaza tubulaturi după isometrii, după şabloane, montează, sudează şi testează tubulaturi;
-Construieste, monteaza si instaleaza diferite structuri metalice pe santierul de constructii;
-Stabileste succesiunea operatiilor pentru pregatirea elementelor componente;
-Aplica operatiile de pregatire a elementelor componente;
-Verifica calitatea produselor finale.

CERINTE

- CALIFICARE IN MESERIA DE LACATUS MECANIC;
- EXPERIENTA DE LUCRU - MINIM 3ANI;
- CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE / ITALIENE CONSTITUIE AVANTAJ;
- CUNOASTE IZOMETRIE.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- pentru deplasari in interes de serviciu se asigura transport, cazare, masa, indemnizatii conform legii.

PERSOANELE SELECTATE VOR SUSTINE PROBA DE LUCRU.

BUPAR UNION SRL este o companie specializata in fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice, care isi desfasoara activitatea la nivelul Uniunii Europene.

Persoanele interesate pot/vor trimite CV-ul pe adresa de mail: simona.oancea@buparunion.ro