Junior Creativ Director

Evolutiv Brand Service

Job expirat

RESPONSABILITATI

- finalizeaza proiectele initiate de Art Director si pregateste materialele pentru publicare online si offline
- raspunde de corecta redactare a materialelor si de calitatea acestora
- participa activ la sedintele de creatie si propune idei de campanie
- asigura respectarea termenelor de predare a materialelor grafice catre clienti si furnizori

CERINTE

- Sa te descurci in Corel DRAW, Adobe Photoshop si Adobe Illustrator
- Sa cunosti foarte bine limba romana
- Sa stii sa folosesti creativ si eficient retelele de socializare.
- Sa dai dovada de organizare si sa fii atent(a), foarte atent(a) la detalii
- Sa ai intotdeauna o atitudine creativa si pozitiva indiferent de situatie.
- Sa vrei performanta. Nu incurajam plafonarea si lucrurile facute de mantuiala
- Sa poti lucra in echipa. Succesul este posibil doar cu o echipa unita
- Sa te implici total in succesul proiectelor. Nu te uita cat este ceasul. Performanta inseamna munca dar si satisfactie
- Sa ai suficienta tenacitate pentru fiecare linie, culoare sau cuvant. Asta face intotdeauna diferenta

BENEFICII OFERITE

Da, avem salariu fix si bonusuri si telefon si birou si carti de vizita si promovare si distractie. Avem cam tot ce tebuie pentru un loc de munca creativ.
In publicitate oamenii sunt cei mai importanti, asa ca bonusurile vor fi intotdeauna pe masura performantelor.

Agentie de publicitate cu servicii integrate de marketing, strategie si creatie, specializata in campanii eficiente si memorabile.