Inginer (specializari: mecanic, electromecanic, electronist, automatist)

SC.DAAS IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
• Intretinerea curenta a echipamentelor conform instructiunilor producatorilor si a termenilor contractuali
• Efectuarea montajelor de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor, echipamentelor
• Redactarea corecta a tuturor documentelor solicitate (raport de service, fisa de instalare si altele).

CERINTE

Studii superioare: mecanic, electromecanic electronist, automatist
• Cunostinte tehnice in domeniile: mecanic, electromecanic, electronist, automatist
• Cunostinte de operare PC
• Corectitudine, seriozitate, gandire logica, capacitate de diagnoza tehnica rapida
• Orientare catre client
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• Atentie la detalii si atentie distributiva
• Capacitate de a lucra in echipa
• Rezistenta la stres
• Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon de serviciu, tichete de masa, tichete cadou si altele.

Comert cu echipamente profesionale pentru segmentul HoReCa si segmentul de frig comercial