Inginer proiectant conducte (piping)

S.C. Optimatic Solutions.S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Inginer proiectant conducte (piping) pentru industria petroliera.

CERINTE

Cerinte generale:
- experienta in domeniu min. 2 ani
- cunostinte AutoCAD; orice alt program de simulare este un avantaj (ex. I-Sketch, Smart Plant Isometrics, Cad Works);
- familiarizat cu proiectarea in industria petrolului;
- proiectare pentru toate fazele (Studii de fezabilitate, Proiect tehnic, Detalii de executie);
- cunostinte in realizarea schemelor izometrice, liste de materiale, etc.
- intocmire de Specificatii tehnice, Breviare de calcul si Caiete de sarcini;
- cunostinte medii de limba engleza (scris si vorbit).

BENEFICII OFERITE

- Bonuri de masa;
- Program flexibil

Societarea este specializata in activitati de proiectare / inginerie / consultanta in domenile proces, electric, automatizare, conducte, PSI mediu pentru industria de petrol si gaze, depozite produse petroliere, statii incarcare-descarcare produse petroliere, spalatorii auto, studii amplasament investitii industriale.