Inginer mecanic tehnolog

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de confectii metalice din Ploiesti, cu o experienta de peste 10 ani pe piata europeana de piese pentru masini industriale.
- Proiectarea in Auto CAD a pieselor ce urmeaza sa intre in productie.
- Conducerea si coordonarea activitatii colectivului de muncitori dealungul intregului flux de fabricatie,
- Verificarea documentatiei tehnice in vederea prevenirii erorilor de executie, identificarea cu promptitudine a neconcordantelor intre proiect si situatia din teren si remedierea lor,
- Asigurarea respectarii riguroase a calitatatii lucrarilor executate si respectarea calitatii si cantitatii materialelor si resurselor necesare desfasurarii proiectului,

CERINTE

· Studii superioare tehnice de profil mecanic, TCM.
· Peste 3 ani experiență în Inginerie, Productie, Specialisti / Tehnicieni
· Cunostinte tehnice temeinice in domeniul prelucrarilor mecanice, tehnologiei si sculelor de aschiere, imbinarilor sudate etc.
· Auto CAD si desen tehnic la nivel avansat,
· Abilitati tehnice; cunostinte temeinice de utilizare a echipamentelor de masura si control,
· Experienta pe un post similar- constituie avantaj,
· calitati organizatorice si de coordonare,
· persuasiune, initiativa, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII :
Salariul si alte avantaje se discuta la interviu,
Bonuri de 15 lei,
Bonusuri si beneficii (de performanta, aniversare etc),
Prime anuale.