INGINER MECANIC

SC CERAMICA BIANCA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizare, coordonare activitate mecanică şi de producţie
- Conducere eficientă, dinamică, cu rezultate în permanentă creştere
Condiţii participare la interviu :prezentarea unui CV detaliat în concordanţă cu cartea de muncă şi actele doveditoare pentru perioada ianuarie 2011 – prezent, scrisoare de intenţie şi copie integrală a Cărţii de Muncă .

CERINTE

- Temeinice cunoştinţe tehnice şi de organizare a muncii
- Studii de specialitate
- OBLIGATORIU : Experienţă în producţie şi coordonare personal
- Monitorizarea consumurilor energetice la societăţi similare
- Colaborarea cu alte societăţi privitor la reparaţii, piese de schimb
- Cunoştinţe operare calculator
- Domiciliu stabil Ploieşti sau zone limitrofe

BENEFICII OFERITE

- contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
- program de lucru de 8 ore,
- salarizare şi prime motivante( funcţie de nivelul depăşirilor performanţelor realizate),

Societate cu capital integral privat romanesc, infiintata inca din anul 1990,
Cu un management foarte pragmatic si elastic, CERAMICA BIANCA SRL a devenit cel mai competitiv producator si exportator de obiecte sanitare, in ceea ce priveste raportul calitate / pret, portofoliu de comenzi fiind impresionante pentru o companie independenta. CERAMICA BIANCA SRL este o companie dinamica si moderna, care a demonstrat un spirit de inovatie si profesionalism, lansand pe pietele Comunitatii Europene produse extrem de valoroase si apreciate.