INGINER COST-CONTROL

SC AQUILA CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea corecta si in termen a documentelor de participare la licitatii.
-Elaborarea ofertelor tehnice si financiare
-Intocmirea corespondentei (adreselor)
-Participarea la realizarea, elaborarea ofertelor de lucrari/decontari
-Pregatirea si lansarea in executie a proiectelor
-Studierea / cunoasterea intregii documentatii tehnice si comerciale ale proiectelor derulate
-Urmarirea / controlul costurilor proiectelor in executie.
-Elaborarea de rapoarte saptamanale privind costurile proiectelor in derulare
-Intocmirea si actualizarea graficelor de executie
-Mentine permanent legatura cu managementul companiei
-Intocmirea situatiilor/rapoartelor privind cheltuielile, materialele, manopera, utilajele si transportul pe santiere
-Urmareste intocmirea situatiilor de lucrari si facturarea acestora.
-Deplasare in santiere / urmarire planuri de productie

CERINTE

-Domiciliul in Ploiesti
-Studii superioare constructii
-Experienta minimum 2 ani
-Persoana activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate
-Foarte bune cunostinte tehnice
-Cunoasterea pietei materialelor si a fortei de munca in constructii
-Capacitate foarte buna de analiza si sinteza
-Exigent cu sine insusi si cu spirit permanent de perfectionare
-Cunostinte utilizare PC, SEAP
-Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala
-Disponibilitate de program prelungit
-Capacitate de rezolvare/indeplinire a sarcinilor in termenele stabilite
-Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial atractiv
-Siguranta si stabilitatea locului de munca
-Atmosfera de lucru placuta
-Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei echipe dinamice si competitive

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii civile si industriale