INGINER COORDONARE ACTIVITATE IND.CERAMICA

SC CERAMICA BIANCA SRL

28-02-2014 | EXPIRA LA 02-03-2014

Job expirat

RESPONSABILITATI

PERSOANĂ CU BUNE CUNOŞTINTE DE ORDIN TEHNIC, ORGANIZARE SI COORDONARE A ACTIVITĂŢILOR DE PRODUCŢIE, CU REZULTATE IN PERMANENTĂ CREŞTERE .

CERINTE

STUDII SUPERIOARE TEHNICE ;
- VECHIME MINIMĂ : 5 ANI LA SOCIETATI SIMILARE
- domiciliul : PLOIESTI sau zone limitrofe;
- prezentarea unui CV detaliat în concordanţă cu cartea de muncă;
- copie după cartea de muncă iar pentru perioada după 01.01.2011, copie după actele doveditoare privitor la desfăşurarea activităţii (contract individual de muncă, acte adiţionale, decizie încetare,etc.)

BENEFICII OFERITE

• - SALARIZARE MOTIVANTĂ;
• - PRIME, FUNCŢIE DE NIVELUL DEPĂŞIRILOR PERFORMANŢELOR PROGRAMATE;
• - POSIBILITATI DE PROMOVARE PE SCARA IERARHICA PÂNĂ LA FUNCTIA DE DIRECTOR SOCIETATE ;
• - CONDIŢII OPTIME DE DESFĂŞURARE A UNEI ACTIVITĂŢI PENTRU LUNGĂ PERIOADĂ DE TIMP, ÎN CADRUL UNEI SOCIETĂŢI CU ACTIVITATE PREDOMINANTĂ DE EXPORT PE PIETELE EXTERNE.

DESCRIEREA FIRMEI

producator obiecte sanitare