Gestionar depozit ambalaje

SC ROGRI IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Manipularea si gestionarea marfurilor din depozit si operarea in sistemul informatic;
Verificarea corectitudinii inregistrarilor;
Receptia marfurilor
Pregatirea coletelor in vederea preluarii acestora de catre curieri
Pregatirea marfurilor pentru soferi
Participarea la inventare lunare;
Curatenie la locul de munca;
Respectarea procedurilor si normelor interne ale companiei.

CERINTE

Studii medii, min. sc. profesionala;
Vechime minima in munca, min.5 ani din care 2 an in activitatea de gestionar;
Cunostinte medii de operare PC;
Disponibilitate efort fizic;
Program de lucru L.V. 9.30- 18
Participarea la inventare sambata bilunar
Beneficii Oferite
Tichete de masa.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

SC ROGRI IMPEX SRL a fost infiintata in anul 2005 si are ca principal domeniu de activitate importul si distributia de ambalaje prin magazinele online proprii.