FUNCTIONAR ADMINISTRATIV

SC SERAPIS IFM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizati activitati de primire, identificare si oferire informatii supervizorilor din departamentul operational in functie de necesitatile acestora;
- executati lucrari de birou si secretariat pentru departamentul operational;
- clasificati documente, realizati trierea, inregistrarea si distribuirea corespondentei;
- sustineti organizatoric si logistic departamentul operational printr-un judicious management al documentelor si prin diseminare corecta si completa a informatiei;
- asigurati fluxul informational in departamentul operational: fluxul de corespondenta si comunicarile;
- asistati supervizorul direct din departamentul operational in probleme de comunicare interna, in probleme administrative;
- procesati si organizati diverse documente;
- rezolvati diverse sarcini legate de pozitie.

CERINTE

Aveti?

- studii medii, postliceale ori superioare?
- experienta de minimum 1 an pe o pozitie similara intr-o societate cu specific de prestari servicii;
- permis auto categoria B si experienta in condus;
- abilitati de servicii client si gestionare resurse;
- experienta in arhivarea documentelor;
- un mod de gandire flexibil;
- claritate in vorbire;
- atentie distributiva, nivel ridicat de concentrare;
- respect pentru termene limita, reguli, proceduri;
- atitudine, comportament si prezentare corespunzatoare mediului de afaceri.

Aveti cunostinte?

- bune de operare a calculatorului (MS Office), de utilizare a internetului si a postei electronice;
- bune de utilizare a aparaturii de birou;
- elevate de limba romana;

Sunteti?

-disponibil imediat;
-orientat spre rezultate;
-foarte bun comunicator;
-integru şi onest;
-rezistent la stres;
-un jucator activ al echipei;
-planificat, organizat, un manager bun al timpului;
-etic si moral la standarde inalte.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant;
-bonusuri valorice in functie de rezultate;
-mediu de lucru dinamic, cu posibilitati reale de dezvoltare;
-instruire continua.

Societatea noastra are un numar mare de angajati si un portofoliu important de clienti, pentru care in toata aceasta perioada am desfasurat activitati la cele mai inalte standarde de calitate.
Serapis IFM ofera servicii de Facility &Property Management, care pot fi consultate pe pagina de web :www.serapis.ro. Clientii nostri sunt multinationale, serviciile de FM fiind adresate acestora.
Serapis IFM activeaza in acest sector de servicii din anul 1999 si ofera servicii de calitate prin eficienta si rapiditate.