Front desk - clinica stomatologica Ploiesti

Office Dent RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Primirea pacienților și asigurarea activităților de protocol
• Preluarea apelurilor telefonice și programarea pacienților
• Furnizarea cu amabilitate a informațiilor solicitate de către pacienți
• Activități administrative: gestionarea bazei de date a pacienților, facturare, încasare plăți;
• Primirea și expedierea documentelor și materialelor
• Urmărirea statusului lucrărilor de laborator
• Menținerea legăturii cu furnizorii de servicii și materiale
• Buna organizare și administrare a activității în clinică
• Asigură suport colegilor implicați în actul medical (medici și asistente)
• Cunostințe operare calculator
• Cunoașterea limbii engleze nivel mediu

CERINTE

• Este o persoană tânără, dinamică, amabilă cu o personalitate deschisă, prezență placută și inițiativă.
• Este o persoană organizată, promptă și orientată pe rezolvarea problemelor, atentă la detalii
• Are bune abilități de comunicare și relaționare cu pacienții, medicii, furnizorii etc.
• Are cunostinte de limba engleza si de operare PC;
• Studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

Suntem o clinica modernă de stomatologie situată în cartierul Albert din Ploiești care oferă servicii medicale de cea mai bună calitate. Suntem o echipă de oameni pasionați de meseria lor și avem grijă ca fiecare pacient să beneficieze de cel mai bun tratament la fiecare vizită și de o experiență cât mai placută.

Căutăm o persoană înzestrată cu abilități foarte bune de comunicare și relaționare, de organizare, cooperare și atenție la detalii. O persoană responsabilă, serioasă și dornică de muncă.

Dacă îți dorești un job full-time te invităm să ne cunoaștem!

Oferim un pachet de beneficii competitiv și ne mândrim cu un mediu de lucru unde îți va fi drag să vii în fiecare zi.

Locație: cartier Albert, Ploiești

Ne poti trimite cv-ul si pe mail la: office [ at ] officedent [dot] ro

Office Dent este o clinica modernă de stomatologie situată în cartierul Albert din Ploiești care oferă servicii medicale de cea mai bună calitate. Suntem o echipă de oameni pasionați de meseria lor și avem grijă ca fiecare pacient să beneficieze de cel mai bun tratament la fiecare vizită și de o experiență cât mai placută.