Frezor CNC

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prelucrarea pieselor pe freza CNC dupa desenul de executie;
Ruleaza programul CNC pe masina cu comanda numerica in conformitate cu instructiunile de operare si cu specificatiile tehnice;
Masoara si verifica piesele utilizand instrumentele de masura corespunzatoare, conform cerintelor si specificatiilor tehnice
Intretinere si mentenanta masina.

CERINTE

Cerinte:
Studii medii, profil tehnic,
Calificat in meseria de prelucrator prin aschiere, strungar, frezor,
Experienta minim 1 an Pe freza CNC ,
Experienta minim 2 ani in productie,
Cunostinte bune de desen tehnic (interpretare desen),
Cunostinte programare masini CNC – constituie avantaj

Atentie la detalii, spirit de observatie;
Indemanare, precizie, rigurozitate, perseverenta;
Disponibilitate de a lucra in schimburi.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Salariu fix (negociat la interviu in functie de experienta),
Prime anuale,
Bonusuri trimestriale de excelenta,
Tichete de masa de 15 lei,
Program de lucru 5 zile/ 8 ore, la 2 schimburi,

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.